Безперервна бібліотечна освіта

  В розділі подано інформацію про заходи з підвищення кваліфікації бібліотечних фахівців області, яка включає в себе: опис заходу, програму проведення та фоторепортаж.

Тренінг «Як виграти в інформаційній війні»

10 липня 2024 року в Публічній бібліотеці - медіатеці м. Радомишль, в ході дружнього методичного візиту обласних бібліотек, головний методист ОУНБ Галина Козаченко провела для бібліотекарів Радомишльської ТГ тренінг «Як виграти в інформаційній війні». 

Тренінг «Аналіз потреб громади та послуги бібліотек»

19 червня 2024 року в Публічній бібліотеці м. Коростеня, під час  методичного візиту обласних бібліотек, завідуюча НМВ ОУНБ – Оксана Костюченко та головний методист НМВ ОУНБ – Галина Козаченко провели тренінг для бібліотечних фахівців Коростенської МТГ 

Обласна школа методиста «Методичний супровід бібліотечної діяльності територіальних громад під час війни»

Протягом двох днів, 28-29 травня 2024 року, 80 бібліотечних фахівців Житомирської області проходили навчання в Обласній школі методиста «Методичний супровід бібліотечної діяльності територіальних громад під час війни», організованій працівниками науково-методичного відділу ЖОУНБ ім. О. Ольжича. Захід відбувся у форматі Zoom-конференції.

Тренінг «Аналіз потреб громади та послуги бібліотек»

10 квітня 2024 року в Черняхівській центральній книгозбірні, під час робочого методичного візиту, від завідуючої НМВ ОУНБ – Оксани Костюченко та головного методиста НМВ ОУНБ – Галини Козаченко було проведено тренінг для бібліотечних фахівців Черняхівської ТГ «Аналіз потреб громади та послуги бібліотек». 

«Школа професійного навчання»

27 березня 2024 року відбулися чергові заняття Школи професійного навчання для працівників Житомирської ОУНБ ім. О. Ольжича. Цього дня програма  Школи була представлена  Днем краєзнавства «Наші земляки - лауреати премії ім. І.Огієнко» та тренінгом «Як подолати стрес та зберегти ментальне здоров’я».

Сторінки