Новини

«24 травня - День слов’янської писемності і культури»

Книжково-ілюстративна виставка присвячена вшанування пам'яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія.

 Щорічно 24 травня всі слов’янські країни вшановують пам’ять святих рівноапостольних Кирила і Мефодія.

В форматі святкування Дня слов'янської писемності та культури працівники читального залу бібліотеки підготували книжково-ілюстративну виставку, метою якої є  вшанування пам'яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія. 

«Бібліотечна журналістика»

Cемінар для бібліотекарів

11 травня 2021 року  керівник інформаційно-ресурсного Центру  «Вікно в Америку» ЖОУНБ ім. О.Ольжича Оксана Горпинич провела семінар для бібліотекарів «Бібліотечна журналістика». 

Бібліотечні фахівці обмінялися досвідом ефективного керування групами у Facebook. Для закріплення отриманих знань учасники тренінгу виконали практичне завдання по створенню власного посту у Facebook з використанням фото. 

«Знаменні і пам’ятні дати 2021 року»

Експозиції книжкових виставок

У травні 2021 року, відділ читальних зал знайомить читачів з такими знаменними і пам’ятними датами травня 2021 року:

 

«Геній психоаналізу з українським корінням»

Експозиція книжкової виставки до 165-річчя з дня народження Зигмунда Фрейда

У відділі спеціалізованої медичної літератури експонується книжкова виставка до 165-річчя з дня народження Зигмунда Фрейда «Геній психоаналізу з українським корінням».

Засідання англомовного «Розмовного Клубу»

(формат онлайн)

В квітні 2021 року онлайн засідання «Розмовного Клубу» проводили волонтери Корпусу Миру: Аміра та Скотт. Щовівторка та щочетвера учасники спілкуються онлайн на різні повсякденні теми.

«Запобігти. Допомогти. Врятувати»

Експозиція виставки

Протягом квітня-травня 2021 року, у відділі виробничої літератури бібліотеки, експонується виставка «Запобігти. Допомогти. Врятувати», на якій представлені інформаційні матеріали з питань попередження пожеж в екосистемах регіону.