Новини

Заняття з нагоди надання Україні статусу кандидата в члени Європейського Союзу

23 червня 2022 року точно увійде в історію.  Лідери країн Європейського союзу на саміті в Брюсселі підтримали надання статусу кандидата в ЄС для України. З цього приводу ми з нашими дітьми та молоддю в інклюзивній залі бібліотеки. зробили патріотичні браслети. Тепер частинка України завжди буде  в серці кожного з них!

«28 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ»

До Дня Конституції України у відділах бібліотеки експонуються книжкові виставки:

- в холі бібліотеки відкрита книжкова виставка «28 червня - День Конституції України», підготовлена працівниками відділу наукової інформації та бібліографії. 

Кулінарна школа для молоді з інвалідністю

Після тривалої перерви, в часі війни, ми все ж таки відновили заняття з нашою молоддю з інвалідністю в межах проекту «Кулінарна школа»! Важко описати потік всіх емоцій наших хлопців і дівчат, які врешті зустрілись після довгої розлуки.

Експозиції виставок з краєзнавства

Протягом червня 2022 року, у холі бібліотеки експонується виставка “Письменники яскравого таланту”. Експозиція містить нові видання творів письменників Житомирщини, отриманих бібліотекою у першому кварталі 2022-го року.

«Комп’ютерна азбука для «третього віку»

Випуск учасників курсу комп’ютерної грамотності

9  червня 2022 року в секторі «Інтернет-центр» ЖОУНБ ім. О. Ольжича відбувся останній урок 18 групи з курсу комп’ютерної грамотності «Комп’ютерна азбука «для третього віку».

«Медицина воєнного часу. Бойова травма. Тактична медицина».

Книжково-ілюстративна виставка

До Дня медичного працівника в ОУНБ ім. О. Ольжича підготовлена книжково-ілюстративна виставка «Медицина воєнного часу. Бойова травма. Тактична медицина».