Анонси

 • Шановні користувачі!
  Повідомляємо, що з 5 травня 2021 року бібліотека відновлює роботу з дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів. (Читати далі.)

 • Пропонуємо Вашій увазі ТОП-5 найбільш популярних видань за рейтингом перегляду з електронного ресурсу оцифрованих документів ОУНБ ім. О. Ольжича Житомирської обласної ради за квітень 2021 року.

 • Так називається спільна виставка робіт художниці Олени Славової та фотографа Івана Канкіна, яка діє в бібліотеці з 1 березня до 31 травня 2021 року. Вхід вільний з дотриманням вимог карантину.

 • До Міжнародного дня лялькаря з 26 лютого по 31 травня 2021 року у відділі літератури з мистецтв діє персональна виставка творчих робіт майстра народної творчості Тамари Примак. Тут можна ознайомитися з найкращими ляльками, виготовленими майстринею. Вхід вільний з дотриманням вимог карантину.

 • ОН-ЛАЙН ДОСТУП ДО РІДКІСНИХ ВИДАНЬ
  А ви ще не знаєте, що в нашій бібліотеці можна читати, не виходячи з дому? Для цього потрібно тільки відвідати посилання на електронний депозитарій «LIBO»: http://lib.zt.ua/ua/our_resources/node/56

   

  Докладніше — у відеоматеріалі на сайті «Суспільного»: https://suspilne.media/26807-zitomirska-oblasna-biblioteka-vidkrila-onlajn-dostup-do-ridkisnih-vidan/