Інформаційні списки та покажчики літератури

                Розділ включає поточні списки літератури, де представлені книги та статті, що стосуються Житомирської області та рекомендаційні покажчики літератури про події і відомих земляків.

1. Знаменні і пам’ятні дати Житомирщини

                Календар  містить матеріали про історичні події суспільного та культурного життя області, інформацію про ювілеї уродженців краю та видатних діячів, чиє життя пов’язане з Житомирщиною. Відкривається календар переліком дат, до окремих подаються текстові довідки та короткі списки літератури. Видається щорічно з 1968 року.

                Матеріал готує відділ краєзнавства

2. Книга Житомирщини

                Анотований каталог інформує про книги, що надруковані на теренах області та протягом року надійшли до фонду Житомирської обласної універсальної бібліотеки. У каталозі подано бібліографічні описи книг, анотації та копії обкладинок. Видається з 2015 року.

                Матеріал готує відділ краєзнавства

3. Житомирщина на сторінках преси

                Поточний бібліографічний список вміщує статті, в яких є відомості про область та надруковані в республіканських ЗМІ.  Періодичність виходу – 2 рази на рік. Видається з 1980 року.

                Матеріал готує відділ краєзнавства

4. Житомирщина на сторінках обласної преси

                Поточний бібліографічний список статей про область, надрукованих в обласній пресі. Періодичність виходу 2 рази на рік. Видається з 2015 року.

                Матеріал готує відділ краєзнавства

5. Нові надходження краєзнавчої літератури до фондів ЖОУНБ.

                Поточний бібліографічний список краєзнавчих видань, що надійшли до відділів бібліотеки. Періодичність виходу – 2 рази на рік. Видається з 1976 року.   

                Матеріал готує відділ краєзнавства

​6. Біобібліографічні покажчики.

                Розділ включає біобібліографічні покажчики про події та відомих земляків краю.

                Матеріал готує відділ краєзнавства