Зведений каталог ЖОУНБ ім. О. Ольжича та бібліотек Житомирської області

  Проект зі створення Зведеного електронного каталогу бібліотек Житомирської області розпочато у 2013 р. за ініціативи ЖОУНБ ім. О. Ольжича.

  В проекті беруть участь 15 бібліотек області: Житомирська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. Ольжича; 4 міські системи: Бердичівська МЦБС, Коростенська МЦБС, Новоград-Волинська МЦБС, Житомирська МЦБС та 10 ЦРБ: Андрушівська РБ, Баранівська РБ, Бердичівська ЦРБ, Житомирська РБ, Народицька РБ, Малинська РБ, Коростенська РБ, Радомишльська ЦР, Олевська ЦР, Овруцька ЦР.

  Мета проекту: забезпечення доступу до ресурсів баз даних бібліотек області не тільки користувачам певної бібліотеки, але й віддаленим клієнтам за допомогою мережі Інтернет з метою якісного довідково-бібліографічного обслуговування і навігації фондами бібліотек-учасниць проекту.

  Зведений каталог щоденно поповнюється бібліографічними записами на усі види видань (включаючи статті з періодичних видань), виданих українською, російською та іншими мовами, на різних носіях та в різні хронологічні періоди,  тематика – універсальна. Щомісячне наповнення каталогу – 2.500-3.000 видань. Оновлення каталогу щоденне. На 01.01.2015 р. загальна кількість бібліографічних записів становила – 208.079 вид.

  Пошук ведеться за різними пошуковими елементами (автор, назва, ключові слова та ін.) як в єдиному каталозі, так і в окремих базах бібліотек, які беруть участь у проекті.