«Інноваційна діяльність бібліотеки на шляху підвищення її ролі у громаді»

 День ОУНБ у Коростенському районі

  7 жовтня працівники науково-методичного відділу Житомирської ОУНБ ім. О. Ольжича здійснили методичний виїзд у Коростенський район. В приміщенні Коростенської районної бібліотеки ім. М. Сингаївського відбувся День ОУНБ, під час якого працівники районної та сільських бібліотек Коростенщини оновили свої професійні знання та компетенції.

  Завідувачка НМВ обласної бібліотеки Костюченко О. В. провела тренінг з користування новою системою статистичної звітності бібліотек та надала індивідуальні консультації фахівцям з різних питань діяльності книгозбірень. Методист НМВ Люблянська О. В. провела тренінг з надання бібліотеками послуг внутрішньо переміщеним особам. Під час тренінгу бібліотекарі методом мозкового штурму з’ясовували потреби переселенців та за результатом намагалися створити список потрібних їм послуг.

  Постійне оновлення фахових знань та переосмислення діяльності бібліотек у відповідності вимогам часу залишає книгозбірню необхідним інститутом, що діє на потребу громаді та в її інтересах.