Тренінг-семінар для бібліотечних працівників Житомирського району.

  16 липня  в Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Ольжича відбувся тренінг-семінар для бібліотечних працівників Житомирського району. Під час семінару завідувачка науково-методичним відділом обласної бібліотеки О. В. Костюченко надала консультацію щодо роботи бібліотечних закладів з новою категорією користувачів – внутрішньо переміщеними особами.

  Методист ЖОУНБ О. В. Люблянська ознайомила колег з професійними ресурсами мережі Інтернет, іноземними сайтами з інформацією про дитячу літературу.

  Дискусійним питанням стало використання соціальних мереж, а особливо – вибір мережі для спілкування. Більшість учасників дійшли висновку, що бібліотекар має користуватися тією мережею, яка дає більше можливостей для професійного розвитку та особистісного спілкування.

  Провідний методист ЖОУНБ К. М. Романуха розповіла колегам про наповнення сайту обласної бібліотеки та представила методичні матеріали з фондів НМБ, що стануть у пригоді колегам.

  Директор Житомирської ЦБС Т. І. Підпокровна у своєму виступі зупинилась на питаннях активної реклами книгозбірень та їхніх послуг. Завідувачка методичним відділом районної бібліотеки Л. А. Ковальчук розповіла колегам про конкретні завдання щодо пріоритетів у подальшій діяльності.

  На закінчення зустрічі бібліотекарі отримали індивідуальні консультації з фахових питань.