Інноваційні заняття та День ОУНБ в Баранівці

  Згідно з планом роботи методичного відділу, фахівці ОУНБ виїхали до смт. Баранівки, де 1-2 липня 2015 року взяли участь в інноваційних заняттях бібліотечних працівників реґіону та проведенні Дня ОУНБ.

  Під час тренінґів корисними і вчасними з огляду на нові форми роботи були такі повідомлення, як-от: «Бібліотечна статистика в новому вимірі (впровадження електронної звітності в бібліотеках)»; цікавий і змістовний майстер-клас «Соціокультурна робота бібліотеки: сучасний підхід», на якому йшлося про використання мультимедійних засобів у соціокультурній діяльності бібліотек, особливості рекомендаційної роботи з читачами в 2015 році, демонструвалися фраґменти презентацій.

  Особливої актуальності набули консультації й поради щодо незнайомої до недавніх часів роботи з вимушено переміщеними особами — «Бібліотеки на допомогу інтеграції ВПО в місцеві громади», а також традиційна, але завжди важлива тема «Етика і цензура в бібліотеці».

  Як і завжди, такі зустрічі стають додатковою нагодою для професійного спілкування, обміну досвідом та невимушеного спілкування в дружній атмосфері колег та фахівців своєї справи.

  Модераторами й доповідачами семінару стали директорка Баранівської ЦРБ Г. В. Карпишина, головна методистка НМВ Г. Г. Козаченко, зав. НМВ О. В. Костюченко, заступник директора ОУНБ В. А. Пивоваров, завідувачка читальних зал Л. А. Баздирєва.