«Інноваційні форми масової роботи шкільної бібліотеки». Майстер-клас

25 жовтня з метою підвищення професійної компетентності завідувачів бібліотек шкіл і ліцеїв області, слухачів курсів підвищення кваліфікації Житомирського інституту післядипломної педагогічної освіти, завідувачка відділом читальних зал ЖОУНБ ім. О. Ольжича Л. Баздирєва провела майстер-клас: «Інноваційні форми масової роботи шкільної бібліотеки».  

Сучасна бібліотека вимагає від  бібліотечних працівників оновлення  методики масової та індивідуальної роботи, що співпадає з бажанням читачів отримувати інформацію у живій, емоційно-насиченій, незвичайній для них формі. Особливість таких форм полягає в тому, що їм притаманні не просто новизна у назві, вони проводяться з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій та інтерактивних методів, передбачають наявність елементів театралізації у викладі інформації,  ігрові моменти, надають можливість спілкування і отримування інформації в живій, динамічній, ситуаційній формі.  Всі ці питання і багато інших розглядалися під час виступу. 

А успіх у впровадженні інноваційних технологій у бібліотеці безпосередньо залежить від особистості бібліотекаря, його творчого потенціалу, готовності до безперервної самоосвіти, здатності до гнучкого сучасного мислення.