Сучасна бібліотека: традиційні та інноваційні послуги для громади

20-21 жовтня 2016 р. в Ємільчинській центральній районній бібліотеці фахівці Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича провели тренінг-семінар для бібліотечних працівників Ємільчинського району «Сучасна бібліотека: традиційні та інноваційні послуги для громади».

Головний методист науково-методичного відділу Козаченко Г. Г. провела дискусію-презентацію «Читання і нова парадигма розвитку бібліотек», під час якої обговорила з бібліотекарями району проблеми, що стосуються бібліотек всіх рівнів – від сільської до державної.

Професійна компетентність бібліотекаря як запорука ефективного функціонування бібліотеки стала темою розмови завідуючої науково-методичним відділом ЖОУНБ ім. О. Ольжича Костюченко О.В.

Бібліотекар НМВ Люблянська О.В. висвітлила нову фахову термінологію і форми роботи в мультимедійній консультації «Новітній професійний словник сучасного бібліотекаря».

Заступник директора з наукової роботи ЖОУНБ ім. О. Ольжича Пивоваров В. А. надав бібліотечним працівникам районної і сільської ланки консультацію «Законодавча та інструктивно-нормативна документація в галузі бібліотечної справи».

Завідуюча відділом читальних зал Баздирєва Л. Я. провела майстер-клас «Інтерактивні форми роботи в соціокультурній     діяльності бібліотек».

Тренінг для бібліотечних працівників Ємільчинського району відбувся за сприяння Обласного центру підвищення кваліфікації працівників культури і мистецтв. Бібліотекарі отримали багато корисної інформації та новий поштовх для розвитку книгозбірень.