Інформаційно-бібліографічна діяльність бібліотек: сучасні пріоритети та акценти

  «Інформаційно-бібліографічна діяльність бібліотек: сучасні пріоритети та акценти» - інноваційні заняття для бібліотечних працівників Бердичівського району

  Продовжуючи давню багаторічну співпрацю і координацію діяльності, фахівці ОУНБ ім. О.Ольжича спільно з колегами Обласного центру підвищення кваліфікації працівників культури і мистецтв 9 та 11 грудня 2015 року виїхали в ЦРБ Бердичівського району для проведення інноваційних занять бібліотечних працівників району - «Інформаційно-бібліографічна діяльність бібліотек: сучасні пріоритети та акценти».

  Заступник директора ОУНБ Пивоваров В.А. провів  консультацію «Зміни в нормативно-правовій та законодавчій документації по бібліотечній справі». Увазі слухачів запропонувала як завжди цікавий і змістовний  виступ завідувачка читальними залами ОУНБ Баздирєва Л.А. «Використання нових інформаційних технологій в роботі з читачами», на якому бібліотечні працівники району ознайомилися з сучасними можливостями підготовки мультимедійних книжкових виставок, використання мультимедіа під час проведення заходів з популяризації книги, з особливостями рекомендаційних форм роботи з читачами у 2016 році.        

  У виступі «Діяльність бібліотеки  щодо задоволення потреб у бібліографічній інформації» провідним бібліографом Кондратюк Л.І. висвітлювались питання щодо індивідуального, групового і масового інформування користувачів в сучасних умовах, нових форм і жанрів бібліографічних посібників, формування інформаційної культури відвідувачів бібліотек тощо та надавалась практична допомога бібліотекарям з бібліографії. Своєчасним з огляду на події, що відбуваються, були консультації та методичні поради «Діяльність бібліотек з національно-патріотичного виховання», які надавала у своєму виступі методист ОУНБ Димарчук З.І.

  Колеги ділилися своїми ідеями, надбаннями, методами та формами роботи, планами і засобами їх втілення, і кожен учасник отримав частинку гарного настрою, позитивних емоцій, креативних ідей.