Анонси

 • Департамент культури, молоді та спорту Житомирської ОДА напередодні Всесвітнього дня донора крові, що відзначається 14 червня в усьому світі, закликає українську спільноту підтримати та розвинути культуру донорства крові.

  За ініціативи Товариства Червоного Хреста України і Міністерства молоді та спорту України, за підтримки комунікаційної агенції «Ogilvy Україна», яка виступає в ролі автора ідеї та комунікаційного партнера проєкту, стартує всеукраїнська донорська акція «Перемога у нас в крові» (за хештегом #перемогаунасвкрові).

  Мета цієї акції — формування культури добровільної здачі крові, сприйняття донорства як прояву доступної донації, підвищення обізнаності та важливості донорства, а також особистої відповідальності кожного з нас. Особливо це актуально зараз,з початком пандемії COVID-19.

  Акція розпочинається з 12 червня 2020 року та є безстроковою. Ця ініціатива підтримана по всій Україні. Здати кров можна на базі обласних центрів крові.

  Добрі справи робити просто. Долучайтесь за посиланням у Facebook.

 • ОН-ЛАЙН ДОСТУП ДО РІДКІСНИХ ВИДАНЬ
  А ви ще не знаєте, що в нашій бібліотеці можна читати, не виходячи з дому? Для цього потрібно тільки відвідати посилання на електронний депозитарій «LIBO»: http://lib.zt.ua/ua/our_resources/node/56

   

  Докладніше — у відеоматеріалі на сайті «Суспільного»: https://suspilne.media/26807-zitomirska-oblasna-biblioteka-vidkrila-onlajn-dostup-do-ridkisnih-vidan/

 • Під час карантину БІБЛІОТЕКА ПРАЦЮЄ ДИСТАНЦІЙНО!
  Комфортність дистанційного обслуговування важко переоцінити, ОСОБЛИВО В УМОВАХ КАРАНТИНУ.
  Вдома, сидячи за власним комп’ютером, Ви зможете отримати повнотекстові документи, наявні в бібліотеці.