Проект «Мистецькі виставки»

З 1979 р. працівники відділу літератури з мистецтв у приміщенні бібліотеки постійно організовують художні виставки живопису, декоративно-ужиткового мистецтва, фотовиставки, які викликають у користувачів, любителів мистецтва неабиякий інтерес та естетичне задоволення, тим самим постійно розширюючи коло читачів та друзів бібліотеки.

  

Час швидкоплинний. Художні виставки, як і дітей, потрібно відпускати у світ самостійних пошуків і знахідок, щоб вони і далі наповнювали душі людей  світлом, добрими надіями та любов’ю.

Коли вдивляєшся душею в картину художника, так і хочеться промовити:

«Зупинися, мить! Ти - прекрасна!».

Ми, бібліотекарі відділу літератури з мистецтв ЖОУНБ ім. О. Ольжича, можливо, зробили зухвалу спробу зупинити «прекрасну мить», уповільнити нестримний біг часу і дати нашим читачам можливість і надалі насолоджуватись мистецтвом рідного краю. І, як результат, - проект «Віртуальна мистецька галерея Житомирщини», який ми виносимо на Ваш розсуд, любі користувачі бібліотеки.

Мета проекту: залучити якнайбільше користувачів до бібліотеки, використовуючи нові бібліотечні технології.

Завдання проекту:

- дослідити та пропагувати творчий доробок митців поліського краю;

- дати можливість користувачам бібліотеки, які не змогли відвідати художню виставку в приміщенні бібліотеки (відділі літератури з мистецтв), можливість переглянути її у віртуальному вигляді на офіційному веб-сайті ЖОУНБ ім. О. Ольжича.