Безперервна бібліотечна освіта

  В розділі подано інформацію про заходи з підвищення кваліфікації бібліотечних фахівців області, яка включає в себе: опис заходу, програму проведення та фоторепортаж.

Тренінг "Медіаграмотність.Як не стати інформаційною маріонеткою?"

28 лютого 2020 р. в Малинській районній бібліотеці ім.В.Скуратівського відбувся багатогодинний тренінг з медіаграмотності для бібліотечних фахівців району.

Тренінг з медіаграмотності

З 27 вересня по 25 жовтня 2019 р. у Бердичівській  центральній  міській бібліотеці проходили заняття  змішаного (онлайнового та офлайнового) навчання  «VERIFIED: курс з медіаграмотності» для бібліотечних фахівців, педагогів та працівників міського центру зайнятості.

Тренінг з медіаграмотності

27 вересня  2019 р. у Бердичівській  центральній  міській бібліотеці відбулося перше заняття  змішаного (онлайнового та офлайнового) навчання  «VERIFIED: курс з медіаграмотності» для бібліотечних фахівців, педагогів та працівників міського центру зайнятості.

Тренінг «Медіаграмотність. Як не стати інформаційною маріонеткою?»

4 вересня  2019 р. в рамках комплексного вивчення діяльності бібліотек Брусилівського району та Дня ОУНБ на базі Брусилівськоі центральної бібліотеки ім. Г.Ткаченка для бібліотекарів ЦБ та сільських бібліотек відбувся  багатогодинний  тренінг «Медіаграмотність. Як не стати інформаційною маріонеткою?»

Тренінг «Медіаграмотність: як не стати інформаційною маріонеткою»

21 серпня 2019 р.  в Лугинській центральній районній  бібліотеці в рамках комплексного вивчення та Дня ОУНБ  для бібліотекарів РБ та сільських бібліотек району відбувся тренінг  «Медіаграмотність: як не стати інформаційною маріонеткою».

Сторінки