Новини

Ювілей автора «Козацької Русі»

19 травня 2017 року в актовій залі бібліотеки відбувся творчий вечір житомирського письменника Олександра Кухарчука. Саме цього дня митцеві виповнилося 75 років.

«Від землі до неба»

18 травня 2017 року в холі бібліотеки відбулося відкриття персональної виставки фоторобіт В’ячеслава Майбороди під девізом «Від землі до неба».

Всесвітній день вишиванки в бібліотеці

18 травня — день, коли українці в цілому світі відзначали Всесвітній день вишиванки. День вишиванки — це свято єдності українців, свято прагнення відродження нації і славних традицій наших предків.

Геокешинг «Усвідомлене батьківство – щаслива сім’я»

17 травня в парку культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна бібліотекарі сектору «Інклюзивний читальний зал» та РТЦ «Бібліоміст» для молоді, зокрема, з особливими потребами, організували геокешинг «Усвідомлене батьківство – щаслива сім’я».

«Комп’ютерна азбука для «третього віку»

16 травня 2017 р. в РТЦ «Бібліоміст» відбувалися чергові заняття з курсу комп’ютерної грамотності «Комп’ютерна азбука для «третього віку».

«Лексеми світла»

10 травня 2017 року в холі бібліотеки відбулася урочиста презентація звітної фотовиставки студентів відділу «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» Житомирського коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка.

«Комп’ютерна азбука для «третього віку»

10 травня 2017 р. в РТЦ «Бібліоміст» відбулись чергові заняття з курсу комп’ютерної грамотності «Комп’ютерна азбука для «третього віку».

Молодь приймає естафету традицій

4 травня 2017 року у відділі літератури з мистецтв відбулося відкриття виставки творчих робіт (українська вишивка та лялька-мотанка) «Українські традиції очима молоді сучасної України» учнів загальноосвітніх шкіл № 35, № 12 м. Житомира.