Новини

День вишиванки у бібліотеці

Традиційно, у травні, українці всього світу відзначають Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, ідея якого належить чернівецькій студентці Лесі Воронюк — нині відомій журналістці, письменниці і сценаристці. Цьогоріч святкування припало на 19 травня.

«Комп’ютерна азбука для «третього віку»

Заняття з курсу комп’ютерної грамотності

11 травня та 18 травня  2022 року в ЖОУНБ імені О.Ольжича в секторі «Інтернет-центр» відбувались чергові заняття з курсу комп’ютерної грамотності «Комп’ютерна азбука для «третього віку» за темою «Текстовий редактор Microsoft Office Word».

«24 травня - День слов’янської писемності і культури»

Книжково-ілюстративна виставка

«24 травня – День слов’янської писемності і культури». Відзначається згідно з Указом Президента України № 1096/2004 від 17.09.2004 р.

«Мир і війна очима дітей»

Підсумкова виставка дитячих робіт учнів закладу «Художня школа імені Віктора Шкуринського» Житомирської міської ради

9 травня 2022 року в холі бібліотеки відкрилася підсумкова виставка дитячих робіт живопису «Мир і війна очима дітей» учнів закладу «Художня школа імені Віктора Шкуринського» Житомирської міської ради.

Знаменні і пам’ятні дати 2022 року

Експозиції книжкових виставок відділу читальних зал

Протягом травня 2022 року у відділі читальних зал бібліотеки ви можете ознайомитись з наступними книжковими виставками:

 

«Комп’ютерна азбука для «третього віку»

Курси комп’ютерної грамотності

«Знання – це сила!». А знання комп’ютера актуально не тільки для молодих людей, але й для користувачів у віці, саме тому з 4 травня 2022 року в в секторі «Інтернет-центр» бібліотеки стартували заняття для вісімнадцятої групи з курсу комп’ютерної грамотності «Комп’ютерна азбука для «третього віку».