Новини

Експозиції книжкових виставок

Протягом січня 2021 року, у відділі виробничої літератури експонується:

  • книжкова виставка до  200 річчя  від дня народження П. Ф. Симиренка (1821 - 1863), українського цукрозаводчика, мецената, засновника раціонального садівництва.  

Практичні заняття для соціальних педагогів та практичних психологів ЗНЗ міста та області

12 січня завідувачка відділу «Інклюзивний читальний зал» Юлія Мельник провела 3 дистанційні практичні заняття для соціальних педагогів та практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів міста та області, на яких ділилася досвідом впровадження інклюзивних практик в діяльності бібліотеки.

«Відчуй себе сьогодні тим, ким хочеш стати завтра»

11 січня у відділі «Інклюзивний читальний зал» до Всесвітнього дня «спасибі» відбулася дистанційна інтерактивна бесіда-обговорення на тему «Відчуй себе сьогодні тим, ким хочеш стати завтра!».

Відділ читальних зал пропонує познайомитись з календарними виставками січня 2021 року

  22 січня 2021 року в Україні відзначають одне з найважливіших державних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити, – День Соборності України.

Книжкова виставка, яка присвячена цій події, висвітлює питання взаємин УНР і ЗУНР у 1918-1920 рр., передумови та основні причини об’єднавчого процесу, події, пов’язані з умовами укладання Акту злуки, політичні, соціальні, культурні, історичні аспекти незалежності й соборності України, розглядає шляхи розбудови соборності України за сучасних умов.

«Різдвяний дивосвіт»

Експозиція виставки-інсталяції

У холі бібліотеки протягом січня 2021 року експонується книжкова виставка-інсталяція «Різдвяний дивосвіт», присвячена циклу зимових свят.

«Зимові свята та обряди українців»

Експозиції книжкових виставок з мистецтва

У січні 2021 року,  відділ літератури з мистецтв бібліотеки, представив такі книжкові виставки:

  • «Зимові свята та обряди українців», з циклу «Духовні скарби та фольклор українського народу»;