Новини

Відділ читальних зал пропонує познайомитись з календарними виставками січня 2021 року

  22 січня 2021 року в Україні відзначають одне з найважливіших державних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити, – День Соборності України.

Книжкова виставка, яка присвячена цій події, висвітлює питання взаємин УНР і ЗУНР у 1918-1920 рр., передумови та основні причини об’єднавчого процесу, події, пов’язані з умовами укладання Акту злуки, політичні, соціальні, культурні, історичні аспекти незалежності й соборності України, розглядає шляхи розбудови соборності України за сучасних умов.

«Різдвяний дивосвіт»

Експозиція виставки-інсталяції

У холі бібліотеки протягом січня 2021 року експонується книжкова виставка-інсталяція «Різдвяний дивосвіт», присвячена циклу зимових свят.

«Зимові свята та обряди українців»

Експозиції книжкових виставок з мистецтва

У січні 2021 року,  відділ літератури з мистецтв бібліотеки, представив такі книжкові виставки:

  • «Зимові свята та обряди українців», з циклу «Духовні скарби та фольклор українського народу»;

Книга «Тетяна Яблонська. Щоденники, спогади, роздуми»

Книга «Тетяна Яблонська. Щоденники, спогади, роздуми» - подарунок бібліотеці від громадської організації «Житомир, зроби голосніше!»

У грудні 2020 року у фонд бібліотеки була подарована книга«Тетяна Яблонська. Щоденники, спогади, роздуми», упорядниками якої є Гаяне Атаян та Ірина Зайцева, донька та внучка Тетяни Яблонської. 

«Новорічна art-майстерня»

В грудні працівники відділу «Інклюзивний читальний зал» на дистанційних заняттях з дітьми соціального гуртожитку УТОС активно готувалися до новорічно-різдвяних свят.

Засідання дитячого німецькомовного клубу

20 грудня 2020 року у лютеранській церкві відбулось засідання дитячого німецькомовного клубу.