«Все таємне, з часом, стає явним»

«Все таємне, з часом, стає явним»

спектакль «Діло житейське»

(автор - В. Врублевський, режисер Г. Артеменко)

01 грудня 2018р у актовій залі бібліотеки Театральний сезон успішно розпочато! «Театр на Новому бульварі» відкрив його комедією В. М. Врублевського «Діло житейське».

У спектаклі «Діло житейське» легко та невимушено висміюються «хвороби» суспільства і такі близькі та зрозумілі нам риси персонажів, розкриваються проблеми людської гідності та моральні ідеали простої людини. Автор вміло поєднав комедію характерів з побутовою комедією ситуацій.

Навколо головного героя – знервованого колишнього чоловіка, та однієї невідкладної справи – поховань бабусі колишньої дружини, закручені всі сюжетні лінії твору і дії всіх персонажів. За класикою комедійного жанру, дія спектаклю відбувається протягом одного дня – метушливого, сповненого прикрощів долі та абсурдних ситуацій.

Форс мажори, сварки, спроби «домовитися» та «поживитися», кумедні ситуації  надають змогу режисеру Артеменку Г. М. більш гостро розкрити характери окремих персонажів.

Глядачі сміялися, співпереживали, дивувалися, збентежено та зніяковіло розкриваючи смішне в собі та навколишній дійсності.

Талановито та натхненно втілювали образи на сцені актори-аматори: військовий, вчитель, музикант, інженер, студенти різних закладів.