Дні польської культури в Житомирі

В межах проведення XI Днів польської культури та XXIV Міжнародного фестивалю польської культури «Веселка Полісся» в Житомирі 6 жовтня 2018 року в Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці імені О. Ольжича відбулася презентація виставки «Вчителі Незалежності», присвяченої 100-річчю Люблинського католицького університету. Відкрила захід проректор цього навчального закладу професор Івона Невядомська.

ЛКУ — це єдиний католицький університет, який має повні права університету та проводить наукові дослідження і навчання з усіх наукових дисциплін. В університеті можуть навчатися представники різних конфесій і релігій.

Університет надає змогу здобувати вищу освіту в більш як 40 напрямах бакалаврського, інженерського та магістерського навчання, а також в аспірантурі — в галузях богословських, філософських, юридичних, гуманітарних, соціальних, математичних і природничих наук.

Виставку відвідали студенти та учні Житомира, були присутні гості з Польщі.

По закінченні усі присутні були запрошені на презентацію суботньо-недільної школи імені Ігнація Яна Падеревського та концерт учнів школи, який відбувся в актовій залі бібліотеки. Присутнім була представлена інформація про зміст та обсяг роботи польської суботньо-недільної школи. Діти привітали гостей із Польщі гарними художніми виступами: це були патріотичні вірші, пісні, танці та театралізовані сценки.