Тренінг «Стратегічне планування в бібліотеках»

Одним з найважливіших аспектів професійної діяльності методичної служби Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки  є спілкування з колегами. На жаль, цього року життя (у вигляді COVID-19) внесло суттєві корективи та фактично унеможливило офлайнові професійні зустрічі , перемістивши їх у віртуальну площину.

Однак, 1 липня 2020 року на базі  тренінгового центру ЖОУНБ ім.О.Ольжича відбулася зустріч представниць двох ОТГ нашої області: Городницької (Новоград-Волинський район) та Словечанської (Овруцький район). Цього дня  для колег  з ОТГ головний методист Галина Козаченко та завідуюча науково-методичним відділом  Оксана Костюченко провели  тренінг «Стратегічне планування в бібліотеках».

Мета тренінгу – допомогти учасницям освоїтись з поняттям, термінами, завданнями, етапами стратегічного планування, адже розвиток бібліотек передбачає заплановану, цілеспрямовану діяльність, направлену на якісні зміни бібліотечних послуг і ресурсів,  що, в свою чергу, впливає на розширення можливостей доступу користувачів до інформації.

Тренерки  сподіваються, що отримані учасницями  під час заходу практичні знання та навички з розробки стратегічного плану діяльності бібліотеки стануть одним із інструментів майбутнього книгозбірні.