Обласна школа директорів

«Планування інноваційного розвитку бібліотек області: пошук ефективних шляхів»

  21-25 вересня, згідно з планом роботи науково-методичного відділу, фахівцями обласної бібліотеки спільно з РЦ ПКПК проводилась Обласна школа директорів центральних бібліотек під назвою «Планування інноваційного розвитку бібліотек області: пошук ефективних шляхів».

  Під час навчання актуальними та важливими для використання у практичній діяльності, з огляду на нові форми роботи, були повідомлення та консультації, як-от:  «Зміни в нормативно-правовій та законодавчій документації з бібліотечної справи », «Бібліотеки як центри надання інформації для виборців» тощо. Цікаво і жваво проходили тренінги та майстер-класи, які були додатковою можливістю для професійного спілкування, обміну досвідом в атмосфері колег та фахівців своєї справи.

  У зв’язку зі змінами у формі підпорядкування бібліотек області, впровадженням централізації своєчасним було проведення круглого столу «Бібліотеки в умовах кризи» із залученням до обговорення спеціалістів обласного управління культури.

  В комплексі заходів проведення Школи директорів відбувся професійний візит до бібліотек Ємільчинського району, під час якого також підводилися підсумки обласної PR-акції «Бібліотека в інформаційному просторі».