Тренінг з медіаграмотності

27 вересня  2019 р. у Бердичівській  центральній  міській бібліотеці відбулося перше заняття  змішаного (онлайнового та офлайнового) навчання  «VERIFIED: курс з медіаграмотності» для бібліотечних фахівців, педагогів та працівників міського центру зайнятості.  «Verified: курс з медіаграмотності» розроблений міжнародною організацією IREX у партнерстві зі студією онлайн-освіти EdEra. Курс є частиною проекту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», який впроваджується IREX за підтримки Посольства США та Посольства Великої Британії в Україні, у партнерстві з Міністерством освіти та науки України. Мета проекту полягає у набутті  навичок критичного сприйняття інформаційного контенту та усвідомлення  цінностей  високоякісної  інформації.

Учасники заходу разом із тренеркою – Галиною Козаченко, головним методистом   НМВ  ЖОУНБ ім. О.Ольжича – ознайомилися зі структурою онлайнового курсу та форматом офлайнових занять; обговорили важливість медіаграмотного сприйняття інформації; взяли участь в інтерактивній грі «Броунівський рух», виконали ряд практичних вправ тощо. Наприкінці заняття учасники отримали домашнє завдання самостійно пройти перший блок   онлайнового курсу, що має назву «Медіапростір».

Завдячуючи активності учасників, захід виявився цікавим і насиченим, а практичні вправи тренінгу викликали жваве обговорення серед колег

Наступні заняття відбуватимуться щотижня (кожної п’ятниці) протягом жовтня, підсумкове заняття, на якому учасники презентуватимуть власні проекти, пройде 25 жовтня. За успішне проходження курсу кожен учасник отримає  Сертифікат.