День ОУНБ В КЗ «Публічна бібліотека Станишівської сільської ради»

 

9 листопада 2023 року, в рамках виїзного Дня ОУНБ, відбулося професійне спілкування між фахівцями Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича та колегами з Публічної бібліотеки Станишівської сільської ради.

В ході зустрічі спеціалісти НМВ завідуюча Оксана Костюченко, головний бібліотекар Галина Козаченко, провідні бібліотекарі Зінаїда Димарчук і Ольга Ковальчук та завідуюча відділом формування фондів Вероніка Зубенко, надали кваліфіковані поради з приводу актуальних питань бібліотечної практики.

Зокрема обговорювали особливості планово-звітного періоду 2023-2024: розбирали складні для колег позиції оновленої форми статистичної звітності 6-НК; порівнювали показники оновленої форми з показниками в ЕСМаР. Також досліджували питання адміністрування та модерації офіційних сторінок бібліотек громади у Фейсбуці. Зупинились на деяких формах бібліотечної діяльності щодо промоції читання та впровадження Стратегії розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія». Розглянули можливості співпраці з видавництвами щодо закупівлі нової літератури.

Керівник закладу Марина Матвійчук отримала від колег з обласної бібліотеки методичні рекомендації щодо ведення обліку документації бібліотеки, а також роботи з організації та використання бібліотечних фондів.