Моніторинг діяльності бібліотек Червоненської ТГ

6 вересня 2022 року спеціалісти ЖОУНБ ім. Олега Ольжича з метою моніторингу  діяльності бібліотек здійснили виїзд  до колег Червоненськоі ТГ.  Фахівці науково-методичного відділу спільно з завідуючою О. В. Костюченко та завідуючою відділу формування фондів В. В. Зубенко  проаналізували стан бібліотечних фондів, ведення довідкового апарату , наявність установчих документів бібліотеки та заповнення первинної документації.

Аналіз стану бібліотечного фонду показав, що його переважна більшість втратила свою актуальність і потребує поновлення новими сучасними виданнями.

Під час  моніторингу спеціалісти ЖОУНБ  надали усі необхідні методичні і практичні рекомендації для покращення діяльності бібліотек громади. Провели професійну , змістовну бесіду з бібліотекарем смт. Червоне  та працівниками профільного відділу.

Головний методист ЖОУНБ Галина Козаченко провела для бібліотекарів громади тренінг з медіа грамотності «Як виграти в інформаційній війні».

В рамках виїзного засідання відбувся круглий стіл  за участю провідних фахівців ЖОУНБ , голови Червоненської громади та представників органів місцевого самоврядування, на якому обговорювались важливі питання реорганізації бібліотечних закладів з метою покращення бібліотечних послуг для населення.