День ОУНБ в Коростенському районі

12 жовтня 2016 року в Коростенській районній бібліотеці ім. В. Сингаївського відбулося професійне навчання для бібліотекарів Коростенського району.

Бібілотекар науково-методичного відділу Житомирської ОУНБ ім. О. Ольжича Люблянська О. В. провела мультимедійне заняття «Професійний словник сучасного бібліотекаря», в якому висвітлила новітню фахову термінологію і формати проведення професійних заходів. Бібліотекарі Коростенського району були приємно вражені, що відеоробота бібліографа Коростенської РБ Власенко Л. П. слугує наочним матеріалом як приклад інноваційної діяльності бібліотек, а також стала переможцем обласного конкурсу «Бібліотека в інформаційному просторі». Під час заняття були також висвітлені можливості додаткової дистанційної освіти для працівників і користувачів бібліотек.

Провідний бібліотекар науково-методичного відділу ЖОУНБ ім. О. Ольжича Романуха К. М. обговорила з бібліотечними працівниками проблеми діяльності бібліотек, планування роботи на наступний рік та підкреслила важливість своєчасного та достовірного ведення планово-звітної документації книгозбірень.