«Використання мультимедіа в соціокультурній діяльності бібліотек»

Майстер-клас

  8 червня 2016 року на інноваційних навчаннях працівників культури Чуднівського району зав. відділом читальних зал ЖОУНБ ім. Олега Ольжича  провела майстер-клас: «Використання мультимедіа в соціокультурній діяльності бібліотек».

 Основна функція бібліотеки залишається незмінною – задоволення інформаційних, загальнокультурних, освітніх потреб пересічного громадянина, але сучасна бібліотека - це не тільки читання - це центр розвитку та цікавого дозвілля із залученням інтерактивних технологій. Використання під час проведення масових заходів мультимедійного супроводу дає можливість поєднати в одному програмному продукті текст, графіку, аудіо- та відеоінформацію, що покращує сприйняття й осмислення питань, які розглядаються.

Як зробити, щоб  масові заходи в бібліотеці були цікавими, захоплюючими, емоційними, зорієнтованими на особистість, а  обрана форма роботи з читачами чітко відповідала змісту, структурі, темі заходу та відповідності якісному, кількісному та віковому складу читачів. Ці питання розглядалися на зустрічі і підкріплювалися мультимедійним супроводом.