Вікно в Америку Інформаційно-ресурсний центр

Відділ розташовано на ІІ-му поверсі, кімната №34.

Інформаційно-ресурсний центр "Вікно в Америку" створений на основі партнерства між американським урядом та українськими бібліотеками. Центр відкритий з метою надання актуальної інформації про США та поповнення фондів бібліотеки англомовними виданнями. Наша місія полягає в сприянні взаєморозумінню між народом США та України. В центрі ми надаємо інформацію про США: історію, уряд, суспільство та цінності; пропонуємо доступ до ресурсів Інтернету. Ми також інформуємо про американські програми допомоги та обміну, сприяємо вивченню англійської мови. Житомирський інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» отримав кошти від Посольство Сполучених Штатів на відкриття центру. Наш центр працює вже протягом 16 років. Також ми систематично отримуємо колекції книг, DVD дисків з різними  фільмами (художніми, документальними, класичними).

Крім того, центр отримує фінансування на меблі та обладнання, зокрема комп'ютерне з підключенням до Інтернету, принтери, копіювальні апарати, телевізор,  DVD-програвач, iPad-и та електронні рідери.

У нашому центрі "Вікно в Америку" проводяться різноманітні заходи, мета яких - спілкування між українцями та американцями. Регулярні виступи американських фахівців, представників Посольства США в Україні, науковців та випускників програми Фулбрайт та інших американських громадян, які сприяють покращенню взаєморозуміння між американським та українським народами. Через "Вікно в Америку" розповсюджуються матеріали про США, зокрема публікації Бюро міжнародних інформаційних програм Державного Департаменту США. Тут також зустрічаються випускники програм, фінансованих американським урядом, проводяться семінари, фотовиставки, лекції, перегляди американських фільмів та інші культурні заходи, серед яких: лекції, семінари, вікторини, які надають можливість українцям більше дізнатися про Сполучені Штати та вдосконалити знання англійської мови.

Центр вже продемонстрував свої можливості для задоволення потреб широкої української аудиторії. Він став осередком американської культури у Житомирі.

В ІРЦ «Вікно в Америку» працює багато клубів: «Практична англійська для початківців»  (“Practical English for Beginners”), «Клуб Лідерства»  (“English Leadership Club”),  «Дискусійний клуб»  (“Discussion Club”),  а також, семінари для вчителів, студентів, викладачів університетів та школярів.

Наші клуби відкриті для кожного, хто хоче дізнатися більше про США та вдосконалити англійську мову.

Графік роботи:

понеділок - четвер з 11.00 до 19.00

субота - неділя з 11.00 до 18.00

п'ятниця, неділя - вихідні дні

остання середа місяця - санітарний день

Керівник  центру "Вікно в Америку" - Горпинич Оксана Володимирівна.

Координатор центру "Вікно в Америку" – Кузьменко Павло Олександрович

Наші контакти:

тел. +380689411770

e-mail: zt.woaukraine@gmail.com

   ztwoacent@yahoo.in