«Speaking Club»

Засідання розмовного клубу

6 липня 2024 року у відділі літератури іноземними мовами Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеці імені Олега Ольжича відбулося чергове засідання розмовного клубу, присвячене темі Дня Незалежності в США. Учасники зібралися, щоб обговорити історію цього свята, дізнатися цікаві факти та ознайомитися з традиціями святкування.

Захід відкрив нові перспективи для розуміння важливості Дня Незалежності в історії США та його значення для американців. Учасники мали змогу не тільки поділитися своїми думками, але й дізнатися більше про історичні події, які передували святу, та сучасні традиції святкування. Це стало стимулом для активної участі у процесах культурного обміну та розширення знань про інші країни.

Під час обговорення були представлені різноманітні аспекти святкування Дня Незалежності в США: від парадів та феєрверків до патріотичних пісень та сімейних пікніків. Учасники з задоволенням взяли участь у дискусіях та поділилися власними враженнями та знаннями про американську культуру. Це допомогло створити теплу та дружню атмосферу, сприяючи ефективному вивченню англійської мови та розвитку мовних навичок.