Новини

«Здоровим бути модно!»

Кіномайданчик до Всесвітнього дня здоров’я

8 квітня 2024 року у відділі «Інклюзивний читальний зал» ЖОУНБ ім. О. Ольжича для користувачів бібліотеки було проведено кіномайданчик «Здоровим бути модно!» до Всесвітнього дня здоров’я.

«Смартфон – твій smart-друг»

Експрес-курс

8 квітня 2024 року в секторі «Інтернет-центр» ЖОУНБ ім. О. Ольжича продовжилося навчання з експрес-курсу «Смартфон – твій smart-друг» з мобільної грамотності для користувачів за темою «Дзвінки та їх суперздібності».

«Громадський діяч, політв’язень, публіцист, історик»

Книжкова виставка

У відділі краєзнавства ЖОУНБ ім. О.Ольжича 8 квітня 2024 року представлено книжкову виставку із циклу: «Ім’я в історії краю»: «Громадський діяч, політв’язень, публіцист, історик» (до 75-річчя від дня народження В. В.Овсієнка).

«Словом і пензлем»

Літературно-мистецька зустріч з Оленою Рачкован

04 квітня 2024 року у відділі медичної літератури ЖОУНБ ім. О.Ольжича відбулася літературно-мистецька зустріч «Словом і пензлем» з Оленою Рачкован.

«Мінна небезпека»

Тематичний захід

04 квітня 2024 року о 11.00 у відділі мистецтв ЖОУНБ ім. О. Ольжича відбувся тематичний захід для учнів 5-х класів  ліцею № 23 м. Житомира до Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги з протимінної діяльності. 

«Смартфон – твій smart-друг»

Експрес-курс

04 квітня 2024 року в секторі «Інтернет-центр» ЖОУНБ ім. О. Ольжича продовжилося навчання з експрес-курсу «Смартфон – твій smart-друг» з мобільної грамотності для користувачів за темою «Налаштування у смартфоні».