«Садівник»

Засідання клубу

5 лютого 2024 року у відділі виробничої літератури ЖОУНБ ім. О. Ольжича відбулося засідання клубу «Садівник».

Обговорювали тему «Обрізка дерев навесні», санітарну обрізку дерев та щеплення дерев (зміна сорту). Власним багаторічним досвідом ділився постійний учасник клубу Ігор Кузьменко. Детально роз’яснив, де і як взяти, зберігати, а потім і прищепити живці плодових дерев, щоб отримати бажаний результат, як і коли найефективніше проводити санітарну обрізку саду. На прикладі кімнатного гібіскуса було продемонстровано санітарну обрізку рослини та як саме працювати з живцями.

Клінчук Катерина (агроном за освітою) виступила з темою «Посів насіння перців для розсади», поділилася власними знаннями та досвідом. Було наочно продемонстровано, як в «равликах» з паперових рушників пророщувати насіння і надалі вирощувати розсаду. Коли і як використовувати стимулятори росту для насіння, а коли підживлювати розсаду перців. Пані Катерина запевнила, що для неї даний метод «равлика», на сьогодні, є найзручнішим.

Наприкінці зустрічі учасники клубу дізналися як з допомогою часнику та цибулі можна захистити себе від багатьох вірусів, адже фітонциди даних рослин виконують сильну захисну функцію для організму людини.

Слідкуйте за розвитком подій на офіційній сторінці бібліотеки в «Facebook» https://www.facebook.com/lib.zt.ua/