«Весела шнурівка»

Воркшоп

7 вересня 2023 року в Житомирській у відділі обласній науковій бібліотеці імені Олега Ольжича відбувся воркшоп «Весела шнурівка», який провели здобувачі освіти ДНЗ «Центр легкої промислоаості та побутового обслуговування м. Житомира», групи СВВ – 33 під керівництвом майстра виробничого навчання А.В. Лаврук

В ДНЗ ЦЛППОН активно практикується навчання з елементами дуальної освіти,  яка в свою чергу забезпечує тісний взаємозв'язок освітньої та виробничої сфери. Теоретична частина підготовки майбутніх фахівців проходить на базі Центру, а практична - на робочому місці. Здобувачі освіти поєднують навчання та стажування на підприємстві.

«Ми ретельно працюємо над впровадження компетентнісного підходу в освітній процес, - каже директор ДНЗ «ЦЛППОН м. Житомира» Олег Старинець, - розвиваємо можливості дуальної освіти, створюючи  майданчики розвитку задля того, аби наші молоді люди одразу бачили результати своєї праці і надихалися цим».

Перебудова навчання у наших закладах професійно-технічної освіти на таке, яке б відповідало потребам ринку праці і  надавало здобувачам освіти навички, які нині необхідні роботодавцям вже сьогодні – державне завдання, яке не терпить зволікання і цікавить багатьох. Програма UA4Skils «Кращі навички для сучасної України» має своє втілення у реальному житті.