Новини

«Людина у просторі і часі: історична проза Романа Іваничука»

Екпозиція книжкової виставки

На відзнаку 95-річчя від дня народження Романа Іваничука у відділі україніки організовано книжкову виставку «Людина у просторі і часі: історична проза Романа Іваничука»

«Шануй своїх Героїв»

Інформаційна година

Щорічно 23 травня в Україні відзначають неофіційне свято - День Героїв України. Цього дня наша держава вшановує пам'ять усіх героїв, які відстоювали її суверенітет і незалежність, а зараз ведуть боротьбу проти російських загарбників за нашу свободу. 

«Шлях, як струна, прямий»

Година пам’яті до Дня Героїв України

23 травня 2024 року біля пам’ятника О. Ольжичу відділом краєзнавства ЖОУНБ ім. О. Ольжича спільно з молодіжно-громадською організацією «Пласт» було проведено годину пам’яті «Шлях, як струна, прямий» (до 80-річчя від дня загибелі О. Ольжича (Олега Олександровича Кандиби), українського поета, археолога і політичного діяча, ім’я якого Житомирська обласна універсальна наукова бібліотека носить з 2007 року.

Година краєзнавства

21 травня 2024 року у відділі краєзнавства ЖОУНБ ім. О.Ольжича для студентів ЖДУ ім. І. Франка за спеціальністю «філологія» було проведено годину краєзнавства. Головний бібліотекар відділу В.В. Білобровець 

«Здоровий спосіб життя: харчуємося правильно!»

Презентація

Презентація на тему здорового харчування відбулась у відділі спеціалізованої медичної літератури 21 травня 2024 року. Презентацію провів завідувач відділу профілактики неінфекційних хвороб Житомирського обласного центру контролю і профілактики хвороб Сергій Березовський.

«Олег Ольжич і Житомирщина»

Краєзнавча зустріч приурочена Дню Героя

20 травня 2024 року  у відділі краєзнавства ЖОУНБ ім. О.Ольжича  відбулась краєзнавча зустріч «Олег Ольжич і Житомирщина», приурочена Дню Героя з учнями професійно-технічного ліцею ЖОР.