Новини

До Дня Героїв Небесної Сотні

Літературна композиція за участі дитячої театральної студії «ВІЗАВІ» та народного ансамблю танцю «Посмішка» «Непереможні»

20 лютого 2024 року у відділі мистецтв ЖОУНБ ім. О. Ольжича учасники дитячої театральної студії «ВІЗАВІ» (керівник — Оксана Рогутська) і народного ансамблю танцю «Посмішка» (керівник — Тетяна Андьонова) виступили з літературною композицією «Непереможні».

«Базові навички з комп’ютерної грамотності»

Заняття з курсу комп’ютерної грамотності

20 лютого 2024 року в ЖОУНБ імені О. Ольжича в секторі «Інтернет-центр» відбулося заняття з курсу комп’ютерної грамотності «Базові навички з комп’ютерної грамотності» за темою «Інтернет та інформаційна безпека».

Садок навесні

Засідання клубу «Садівник»

19 лютого 2024 року у відділі виробничої літератури ЖОУНБ ім. О. Ольжича відбулося засідання клубу «Садівник».

Сьогодні продовжили тему обрізки дерев та кущів в саду, а також обговорили оновлення саду навесні.

«Смартфон – твій smart-друг»

Експрес-курс

19 лютого 2024 року в секторі «Інтернет-центр» ЖОУНБ ім. О. Ольжича продовжилося навчання з експрес-курсу «Смартфон – твій smart-друг» з мобільної грамотності за темою «Користування мобільним додатком Viber».

«Небесна Сотня. Герої не вмирають»

Загально бібліотечна книжкова виставка

20 лютого щорічно відзначається День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні".

«Подаруй бібліотеці книгу»

Доброчинна акція

 До Міжнародного дня дарування книг з 12 по 18 лютого 2024 року  в Обласній універсальній науковій бібліотеці проходила доброчинна акція «Подаруй бібліотеці книгу». В акції взяли участь усі охочі, хто мав бажання подарувати українські книги та отримати безплатний читацький квиток.