Новини

Відзначені премією поети

Вручення нагород лауреатам премії імені Михайла Клименка

У Житомирській обласній універсальній бібліотеці імені Олега Ольжича 21 березня 2023 року — у Всесвітній день поезії — відділ літератури з мистецтв запросив любителів художньої літератури, житомирських письменників на відзначення майстрів поетичного слова.

«Базові навички з комп’ютерної грамотності»

Чергове заняття з курсу комп’ютерної грамотності

21 березня 2023 року в секторі «Інтернет-центр» бібліотеки відбулось чергове заняття з курсу комп’ютерної грамотності 

«Інформаційна гігієна під час війни»

Навчальний курс

В рамках Школи професійного навчання група фахівців ЖОУНБ ім. Олега Ольжича протягом березня 2023 року взяла участь в навчальному курсі «Інформаційна гігієна під час війни». 

«Нові надходження»

Експозиція книжкової виставки

Протягом березня–квітня 2023 року, у холі бібліотеки, можна ознайомитися з «Новими надходженнями видань», що надійшли  у відділ книгозберігання та відділ україніки.

«Садівник»

Засідання клубу

20 березня 2023 року у відділі виробничої літератури відбулося чергове засідання клубу «Садівник», присвячене весняним роботам у саду та у квітниках. Засідання розпочалося демонстрацією фільмів, де розповідалося про садові роботи у березні, обробці дерев від шкідників та хвороб, формуванню кущів троянд повесні.

Арт-простір

Творчі майстер-класи для дітей з родин ВПО

З 01 по 15 березня 2023 року у відділі «Інклюзивний читальний зал» ЖОУНБ ім. О. Ольжича у співпраці з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Карітас-Житомир»