Новини

«Безпека в Інтернеті (види шахрайства та способи їх уникнення)»

Тренінг до Міжнародного дня людей похилого віку

2 жовтня  2023 року в секторі «Інтернет-центр» ЖОУНБ ім. О. Ольжича в межах Школи неформальної освіти відбувся тренінг «Безпека в Інтернеті (види шахрайства та способи їх уникнення)» до Міжнародного дня людей похилого віку. 

«ЯКІСТЬ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ»

Експозиція книжково-ілюстративної виставки

До Міжнародного дня людей похилого віку, що відзначається щорічно в усьому світі 1-го жовтня, у відділі спеціалізованої медичної літератури 

«День захисників і захисниць України»

Розгорнута книжкова виставка-інсталяція

2023 року державне свято День захисників і захисниць України перенесено з 14 на 1 жовтня указом президента України Володимира Зеленського у зв’зку з реформою церковного календаря. У цей день також вшановуються День Покрови Пресвятої Богородиці та українського козацтва.

Вшанування пам’яті Віталія Пивоварова

1 жовтня 2023 року, в День захисників і захисниць України, працівники Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олега Ольжича відвідали могилу свого колеги ВІТАЛІЯ ВАДИМОВИЧА ПИВОВАРОВА на Смолянському військовому кладовищі.

«Бібліофест» на Новому бульварі

Безкоштовний запис у бібліотеку

30 вересня 2023 року, у Всеукраїнський день бібліотек, в рамках літературного марафону України «Відсіч — 2023» Житомирська обласна універсальна бібліотека імені Олега Ольжича провела акцію з безкоштовного запису в бібліотеку.

«Бібліофест» на Новому бульварі

Гра-квест «Скарби бібліотеки»

28 вересня 2023 року працівники відділу «Інклюзивний читальний зал» для дітей з родин ВПО провели гру-квест «Скарби бібліотеки»