Сектор «Інтернет-центр» (РТЦ «Бібліоміст»)

Сектор «Інтернет-центр» (РТЦ «Бібліоміст») розташовано на ІІ поверсі бібліотеки, кім. 29

  Сектор «Інтернет-центр» (РТЦ «Бібліоміст») є структурним підрозділом відділу нових бібліотечних технологій і був створений за сприяння програми «Глобальні бібліотеки» від благодійного фонду Білла та Мелінди Гейтс у липні 2010 року.

  Реалізація програми «Бібліоміст» в Україні почалась у 2009 р. Це партнерська робота Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) та Міністерства культури і туризму України.

  Сектор «Інтернет-центр» виконує функції  Регіонального тренінгового центру «Бібліоміст». Його метою є навчання бібліотечних працівників  Житомира та Житомирської області, користувачів бібліотеки роботі з новітніми інформаційними технологіями. Працівники сектору спільно з науково-методичним відділом навчають бібліотечних працівників основам комп’ютерної грамотності, ефективному використанню новітніх інформаційних бібліотечних технологій, трансформації бібліотечної діяльності на основі проектного, кадрового менеджменту та ініціативної діяльності бібліотек

  Сучасно обладнаний сектор «Інтернет-центр» (РТЦ «Бібліоміст»)  має на меті виконання важливих завдань:

  • навчання бібліотечних працівників м. Житомира та Житомирської області новітнім інформаційним технологіям;
  • сприяння задоволенню інформаційних потреб громади через навчання різних груп користувачів основам комп’ютерної грамотності;
  • впровадження нових послуг з використанням вільного доступу до Інтернету для населення.

Оскільки основною функцією сектору є проведення тренінгів, доступ до Інтернету для користувачів бібліотеки надається у вільний від навчання час. Сектор входить до зони WI-FI.

Режим роботи:

понеділок – четвер – з 10.00 до 18.00

субота, неділя – з 10.00 до 17.00

вихідний день – п’ятниця

остання середа місяця – санітарний день

Контактна інформація:

координатор тренінгової діяльності – Козаченко Галина Георгіївна

тел. (0412) 22-35-84

e-mail: galina.kozachenko68@gmail.com

завідувачка сектору – Ковальчук Юлія Володимирівна

тел. (0412) 42-07-01

e-mail: bibliomist@lib.zt.ua