Сектор міжбібліотечного абонемента (МБА)

  Сектор розташований на І поверсі, кім. 17.

  Сектор міжбібліотечний абонемент – регіональний універсальний координаційний центр для бібліотек області. При обслуговуванні користувачів використовуються фонди своєї бібліотеки, Національної бібліотеки ім. В.І. Вернадського, Національної парламентської бібліотеки України, Державної історичної бібліотеки України та інших бібліотек України.

  МБА – це комплекс форм з обслуговування віддалених колективних користувачів-абонентів області та міста. Абонентом МБА може бути будь-яка бібліотека, організація, установа, підприємство, що має статус юридичної особи, підтверджений офіційними документами, з офіційно призначеним співробітником, що відповідає за роботу МБА і несе відповідальність за одержану літературу. Одержані через МБА видання не видаються додому, ними користуються в читальних залах. Абонемент здійснює бібліографічне допрацювання замовлень. Рукописи, дисертації, енциклопедії, довідники, словники, рідкісні та цінні видання через МБА не видаються.

  Сектор робить тематичний підбір інформаційних джерел, електронний пошук документів при виконанні тематичних замовлень, копіювання, сканування документів. МБА приймає замовлення від абонентів поштою, факсом, електронною поштою, забезпечує інформаційно-бібліографічне обслуговування бібліотек через електронну доставку документів.                                                                                                                

  Завідувач сектору – Оваденко Наталія Володимирівна, тел. (0412) 22-35-85

e-mail: mba@lib.zt.ua