Сектор зведеного статистичного обліку та реєстрації читачів

 Сектор розташовано на 1 поверсі бібліотеки.

 Звідси розпочинається знайомство з бібліотекою, її структурою, функціями відділів, правилами користування книжковим фондом і довідковим апаратом.

 Тут реєструють та перереєстровують користувачів, видають читацькі квитки.

 Працівники сектору здійснюють реєстрацію та облік користувачів в електронній базі бібліотеки, ознайомлюють читачів з правилами користування бібліотекою, її структурою, розміщенням відділів та довідково-бібліографічного апарату. Для запису до бібліотеки громадяни пред’являють паспорт або документ, що його замінює (на період відсутності паспорта), для студентів - студентський квиток, для учнів середніх шкіл - учнівський квиток, знайомляться з правилами користування бібліотекою, підписують зобов’язання їх виконувати й дають відомості для виготовлення реєстраційної картки, читацького квитка.

 Перереєстрація читачів проводиться щорічно. Оформлення реєстраційних документів користувачів платне, згідно з кошторисом накладних витрат - 5 грн.00 коп. (Постанова Кабінету Міністрів України № 1271 від 12.12.2011р.). Сектор забезпечує правильність ведення розрахунків із читачами за оформлення реєстраційних документів. (Вартість запису до бібліотеки на календарний рік, перереєстрація становить 5 грн).

 Завідувачка сектору – Литвинюк Лариса Іванівна

 тел. (0412) 22-35-85