Новини

«Мене не зрадять крицеві долоні»

Відеорозповідь про відзначення 115- ї річниці від дня народження О. Ольжича (Олега Кандиби)

21 липня 2022 року була відзначена 115-та річниця від дня народження О. Ольжича (Олега Кандиби) — нашого видатного земляка, археолога, поета, одного з очільників ОУН.

Хакатон для локальних медіа «ЗМІ нових громад»

У бібліотеці – про розвиток ЗМІ

Триває співпраця ІРЦ «Вікно в Америку» та віддіілу літератури іноземними мовами з Асоціацією професіних журналістів та рекламістів Житомирщини  у справі  інфрмування та  навчання  місцевих засобів масової інформації. 12, 13 серпня 2022 року на базі ОУНБ імені Олега Ольжича проведено хакатон для локальних медіа «ЗМІ нових громад».

Екскурсія у чарівний світ мистецтва

9 серпня 2022 року діти з літнього табору, який проходить на базі бібліотеки відвідали виставки,  які представлені у відділі літератури з мистецтв:

- збірна виставка дитячих робіт до Дня Незалежності учнів Житомирської дитячої школи ім. Віктора Шкуринського

Віртуальний англомовний Розмовний клуб

Засідання клубу

6 серпня 2022 року відбулось засідання Віртуального Розмовного клубу. Учасники обговорили тему лідерства. Присутні висловили свої думки щодо того, хто такий справжній лідер, наскільки важливо бути лідером сьогодні в нашій країні та чи існують способи як навчити лідерству.

«Розвиток ємоційної зрілості та життєстійкості в умовах війни»

Тренінг для внутрішньо переміщених осіб

5 серпня 2022 року на базі бібліотеки відбувся тренінг для внутрішньо переміщених осіб: «Розвиток ємоційної зрілості та життєстійкості в умовах війни».

 

«Збулася моя МРІЯ…..»

Перша персональна виставка живопису Анни Мединцевої

з 1 по 31 серпня 2022 року у відділі літератури з мистецтв бібліотеки експонується Перша персональна виставка живопису Анни Мединцевої «Збулася моя МРІЯ…..». На виставці експонується 24 художні роботи (полотно, олія; пейзаж, натюрморт).