Новини

«Промоція читання 2022: секрети ефективної роботи»

22 жовтня 2021 завідувачка відділу читальних зал ЖОУНБ ім. О. Ольжича Л. Баздирєва провела онлайн лекцію-презентацію з використанням сервісу ZOOM для бібліотечних працівників, які обслуговують юнацтво м. Житомира і області – слухачів курсів підвищення кваліфікації (Спільно з ОЦПКПКМТ) під назвою: «Промоція читання 2022: секрети ефективної роботи».

«Методи реалізації медійних проектів соціального спрямування

22 жовтня 2021 року, редактори реформованих засобів масової інформації області, на запрошення Асоціації професійних журналістів і реформістів Житомирщини та інформаційно-ресурсного центру Вікно в Америку ЖОУНБ імені Олега Ольжича взяли участь у тренінгу.

Уроки-екскурсії по бібліотеці для учнів колегіуму в жовтні 2021 року

В жовтні 2021 року працівники відділу наукової інформації та бібліографії провели для учнів Житомирського міського колегіуму ряд екскурсій та бібліотечних уроків.

«Чарівний гачок» у бібліотеці

Заняття гуртка

У жовтні 2021 року, у відділі літератури з мистецтв бібліотеки розпочав роботу гурток «Чарівний гачок», під керівництвом Неллі Іванівни Євенок, колишньої викладачки математики, керівниці шкільного гуртка «В’язання». 

Пізнавально-розважальна година «Мультакадемія»

20 жовтня 2021 року в секторі «Інтернет-центр» ЖОУНБ імені О. Ольжича продовжила свою роботу пізнавально-розважальна година «Мультакадемія» для учнів 3-го класу гімназії № 23.