День Незалежності в бібліотеці

24 серпня 2021 року Україна святкує свою 30-ту річницю незалежності.

В рамках святкування Дня Прапору та Дня Незалежності України у відділах бібліотеки протягом серпня діють тематичні експозиції книжкових та художніх виставок:

  • «Незалежність України: від ідеї до сьогодення»(Хол);
  • «24 серпня - День незалежності України (1991)». В цьому році - 30 років від часу прийняття (1991) Верховною Радою УРСР Акта «Про проголошення незалежності України»; 23 серпня - День Державного Прапора України. (Відділ читальних зал);
  • Виставка-вернісаж «Хай квітне наша Україна», приурочена до Дня Державного Прапора (23 серпня), до Дня Незалежності України (24 серпня). (Відділ літератури з мистецтв).
  • Спільна виставка «МОЯ УКРАЇНА» до Дня Незалежності України творчих робіт вихованців «Народного художнього колективу» гуртка «Мистецтво бісероплетіння» та «Зразкового художнього колективу» гуртка «Основи дизайну» (керівники: майстер народної творчості Олена Ренова, майстер народної творчості Ольга Воробйова) відділу образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва Житомирського Центру творчості дітей і молоді(Відділ літератури з мистецтв).

На виставках представлено документальні, літературні, творчі та художні роботи, присвячені історії формування української державності, боротьбі Українського народу за незалежність своєї держави, вшануванню пам’яті громадян, які загинули у боротьбі за територіальну цілісність та державний суверенітет України.  

На сайті бібліотеки можна ознайомитись з бібліографічним посібником «Розвиток України як незалежної держави», який  приурочений до 30-ї річниці незалежності України, та 25-ї річниці Конституції України.

http://www.lib.zt.ua/ua/published/node/9797