«Експрес-курс із комп’ютерної грамотності»

Практичні заняття

Впродовж червня та липня 2021 року, завідувачка сектору «Інтернет-центр» бібліотеки, Юлія провела «Експрес-курс із комп’ютерної грамотності» для викладачів музичної школи №1. Учасників поділили на 4 групи та провели по 4 заняття з таких тем:

1 заняття: Як правильно користуватись комп’ютером та мишкою? Що таке текстовий документ Word та як його створити?

2 заняття: Практичне заняття з Word: друкування тексту, форматування, виправлення помилок, розміщення тексту, шрифт, розмір шрифту тощо.

3 заняття: Як шукати інформацію та зберігати дані з Інтернету, конвертування файлів з Word в PDF  та навпаки? Як правильно користуватися флешкою, переносити інформацію?

4 заняття: Створення електронної пошти Gmail: написання та відправлення електронних листів, вкладання документів із персонального комп’ютера. Хмарне сховище Google Диск: зберігання інформації на хмарне сховище з комп’ютера, та навпаки.

Всі отримані знання закріплювалися практикою. В урочистій атмосфері кожному учаснику експрес-курсу вручалися сертифікати про успішне завершення курсу. Ми бажаємо всім Вам успіхів та використовувати на практиці всі отримані знання!

Слідкуйте за розвитком подій на офіційній сторінці бібліотеки в «Facebook» https://www.facebook.com/lib.zt.ua/