Експозиції книжкових виставок

Відділ виробничої літератури бібілотеки протягом квітня-березня 2021 року, пропонує до ознайомлення наступні експозиції книжкових виставок:

«12 квітня - Міжнародний день польоту людини в космос; 60 річниця польоту Юрія Гагаріна». За рішенням Міжнародної авіаційної федерації відзначається Всесвітній день авіації і космонавтики та, за рішенням 65 – ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, Міжнародний день польоту людини в космос.Уперше в світі 12 квітня 1961 року громадянин Радянського Союзу Юрій Гагарін на космічному кораблі «Восток-1» здійснив орбітальний політ навколо Землі, відкривши еру пілотованих космічних польотів. Політ тривав усього 108 хвилин.

«1 квітня - Міжнародний день птахів у рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера». Міжнародний день птахів проходить щорічно в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» і не випадково наголошується саме в квітні. 1 квітня 1906 року була підписана Міжнародна конвенція по охороні птахів. День птахів – це не лише річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівель. Вперше цей день, як масове дитяче свято, став проводитися в Сполучених Штатах Америки. Організатором виступив педагог з містечка штату Пенсільванія. Незабаром його підтримала одна з популярних газет «Пітсбургська телеграфна хроніка», що почала популяризацію Дня птахів

«30 березня - 135 років від дня народження Михайла Івановича Терещенка (1886 - 1956), українського підприємця, цукрозаводчика, землевласника, мецената». Людина слова, справи і честі, здатна на справжні чоловічі вчинки, талановитий бізнесмен, завзятий поціновувач мистецтв, політик. Тере́щенко Миха́йло Іва́нович у березні-травні 1917 року міністр фінансів.