Експозиції книжкових виставок з мистецтва

З 1 до 29 листопада 2020 року у відділі літератури з мистецтв бібліотеки експонуються наступні виставки книг: 

1. «Світло духовності та культури. До Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, 9 листопада.

2. «Мас-медіа: історія та сьогодення». До Дня телебачення, радіо та зв'язку, 16 листопада.

3. «Стежками болю й мук». До Дня пам'яті жертв голодоморів, 28 листопада.

4. «Осінні свята та обряди українців. Листопад 2020 року» з циклу «Духовні скарби та фольклор українського народу» .

Листопад – останній місяць осені. У листопаді, як початку передчеканні зими, була поновлена постійнодіюча виставка «Осінні свята та обряди українців». На виставці представлені книги про цикл осінніх народних свят та обрядів, зокрема про народні свята та обряди листопада. 

У народі кажуть: Якщо листопад дерев не обтрусить, то зима довгою бути мусить».

Інформація, що представлена на виставці буде цікавою для користувачів бібліотеки різних вікових категорій.

Виставка книг «Світло духовності та культури приурочена до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва (9 листопада), на якій корстувачі бібліотеки можуть більш детально ознайомитись з інформацією за цією тематикою. Листаючи сторінки книг викладачі, студенти, учні та інші пошановувачі книги знайдуть нову цікаву інформацію про Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва, про книги відділу літератури з мистецтв, що яскраво розкривають тему творчої діяльності працівників культури та майстрів народного мистецтва сучасної України.

«Мас-медіа: історія та сьогодення», так називається виставка книг, що приурочена до Дня телебачення, радіо та зв'язку (16 листопада).

Журналісти житомирських ЗМІ, з якими відділ літератури з мистецтв співпрацює у тісному творчому контакту, інші користувачі бібліотеки знайдуть багато цікавого та корисного, гортаючи сторінки книг, які представлені на виставці.

До Дня пам'яті жертв голодоморів (28 листопада) приурочена виставка книг «Стежками болю й мук».

Голодомор 19321933 років – це акт геноциду українського народу, організований керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932-1933 роках шляхом створення штучного масового голоду.

Книги, що представлені на виставці «Стежками болю й мук» надзвичайно глибоко висвітлюють цю трагічну сторінку історії України, про яку ми не повинні забувати.