Новини

Книжкова премія «Еспресо. Вибір читачів 2020»

У відділі читальних зал та абонементу бібліотеки, протягом жовтня –листопада 2020 року, відбувається ознайомлення з книжками-претендентами та голосування за проектом Книжкова премія "Еспресо. Вибір читачів"  в номінаціях:

- «Література для дорослих» (Відділ читальних зал).

- «Література для підлітків» (для дітей від 12 до 18 років) (Відділ абонементу).

Експозиції книжкових виставок

Експозиції книжкових виставок

Шановні користувачі, запрошуємо вас, у жовтні 2020 року, переглянути експозиції тематичних книжкових виставок, які відкрились у відділі читальних зал бібліотеки:

Із циклу: «Енциклопедія Козаччини»:

  • 14 жовтня - День українського козацтва». Відзначається в Україні згідно з Указом Президента №966/99

Свято осені – свято урожаю (Herbstfeste).

Виїзне засідання клубу

18 жовтня 2020 року учасники Німецькомовного клубу, який функціонує при відділі іноземних мов бібліотеки, відзначали Свято урожаю в німецьких традиціях у Лютеранській церкві. 

У Німеччині свято врожаю зазвичай відзначають у першу неділю жовтня. Найбільш поширена назва свята закінчення збирання врожаю у німців «Erntedankfest» - свято подяки.

Життя на продаж

Заходи з нагоди Європейського Дня боротьби з торгівлею людьми.

16 жовтня 2020 року в Інклюзивному читальному залі відбулися заходи з нагоди Європейського Дня боротьби з торгівлею людьми.

Бібліотекарі відділу Ковальчук Л. А. та Павловська О. В. для відвідувачів відділу провели інформаційну годину, а також продемонстрували відеофільм «Життя на продаж».

«Українці – нація Героїв!»

Експозиції книжкових виставок з мистецтва

У жовтні 2020 року у відділі літератури з мистецтв бібліотеки експонуються такі книжкові виставки: «Осінні свята та обряди українців» з циклу «Духовні скарби та фольклор українського народу»; «Українці – нація Героїв!». До Дня захисника України (експрес-огляд); «Подорож у світ музики». До Дня музики (вист. одного жанру); . «Світове образотворче мистецтво». До Дня художника (вист. ілюстрацій);

Місячник першокурсника в бібліотеці

Наша бібліотека традиційно провела «Місячник першокурсника», який тривав з 14 вересня по 15 жовтня 2020 року.