«Family-art» — виставка творчих родин

16 червня 2020 року в холі бібліотеки у форматі карантинного режиму Ольга Швець та інші члени родини Швеців і Ткачуків дали інтерв'ю телеканалу «Суспільне Житомир» (автор: Володимир Шолдрук, камера: Олександр Данилюк) про збірну виставку живопису «Family-art» родин Швеців і Ткачуків. В експозиції, яку можна оглянути в бібліотеці, 68 картин, намальованих членами цих родин за більш ніж десять років.

Це перша така спільна виставка картин родини Швеців і Ткачуків, яку вони збирали більш як десятиліття. Наймолодша учасниця — п'ятирічна Юлія Ткачук представила п'ять своїх робіт:

Організаторка виставки — Ольга Швець, яка розповіла, що картини малювали шестеро авторів з родин Швеців і Ткачуків, але це фактично одна родина. Саме тому виставка й називається «Family-art».

Використані різні техніки написання творчих робіт, адже художники не зупиняються на чомусь одному — їм завжди цікаво пробувати різні матеріали. Багато робіт написано на полотні олійними фарбами, чимало виконано новими техніками. Художнику, митцеві завжди цікаво експериментувати, пробувати доносити свою думку й мету різними методами.

Заступниця директора бібліотеки з внутрішньої роботи Світлана Володимирівна Прядченко розповіла, що відвідувачі зможуть оглянути експозицію з дотриманням правил карантинного режиму. Офіційну презентацію буде проведено по закінченню карантину.

Відеосюжет на телеканалі «Суспільне Житомир» можна переглянути тут: https://youtu.be/amcHFdr3LEU