Новини

«Впевнений користувач: 2 рівень»

03 грудня 2019 р. в РТЦ «Бібліоміст» КЗ «ОУНБ імені О. Ольжича» Житомирської обласної ради пройшов п’ятий урок з курсу комп’ютерної грамотності «Впевнений користувач: 2 рівень» за темою «Хмарні сховища даних».

Зупинка Історія в Житомирі

30 листопада 2019 року в Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Ольжича відбулись навчальні заняття  Інституту Народної Пам’яті (Люблін)  в межах проекту «Зупинка Історія. Житомир».

Студія декору «Steps of new opportunities»

Протягом листопада в Інклюзивному читальному залі відбувалися майстер-класи з виготовлення новорічного декору та ароматичних свічок. Користувачі сектору вчилися робити різдвяні віночки з сизалю, новорічні іграшки з фоамірану, ялинки з кавових зерен, підсвічники та аромосвічки за різними технологіями.

«Відкрий своє серце»

Благодійний захід у бібліотеці

29 листопада 2019 року у холі бібліотеки пройшов благодійний ярмарок «Відкрий своє серце», присвячений збору коштів для лікування дівчинки Олі Дзядович. Всі бажаючі могли відвідати благодійний концерт у актовій залі бібліотеки від продюсерського центру Ірени Марченко та дефіле від «NONIK Models»,

«Нащадок славетного роду»

Вечір-зустріч із Олексієм Васильовичем Боржковським

28 листопада 2019 року у відділі  спеціалізованої медичної літератури відбувся вечір-зустріч із Олексієм Васильовичем Боржковським – лікарем, підполковником медичної служби, що живе в нашому місті та є  нащадком видатного українського поета-класика Степана Руданського.

Комп’ютерні курси для бібліотечних працівників

28 листопада 2019 р. в КЗ «ОУНБ імені О. Ольжича» Житомирської обласної ради в РТЦ «Бібліоміст» на занятті з курсу «Комп’ютерна грамотність для працівників бібліотеки» учасники поглибили свої знання з теми «Інтернет. Пошук. Інформаційна безпека. Флешка».