Новини

Пізнавально-розважальна година «Мультакадемія»

21 січня 2020 року в РТЦ «Бібліоміст» ЖОУНБ імені О. Ольжича продовжила свою роботу пізнавально-розважальна година «Мультакадемія» для учнів 1-го класу гімназії № 23.

Пізнавально-розважальна година «Мультакадемія»

13 та 14 січня 2020 року в РТЦ «Бібліоміст» ЖОУНБ імені О. Ольжича продовжила свою роботу пізнавально-розважальна година «Мультакадемія» для учнів 1-го, 2-го та 3-го класів гімназії № 23.

Презентація 27-го числа журналу «Світло спілкування»

12 січня 2020 р. в актовій залі ЖОУНБ імені О. Ольжича за участі відділу краєзнавства (В. Білобровець), відділу соціокультурної та інформаційно-видавничої діяльності (технічна підтримка В. Пивоварова, фоторепортаж В. Косенка) відбулось представлення 27-го числа журналу «Світло спілкування».

Засідання клубу грибників «Веселка»

 Засідання клубу грибників «Веселка»

26 грудня 2019 року на  засіданні клубу «Веселка» відбулася зустріч з Зінаїдою Косинською, яка представила свої дві книги про гриби.

Українська мати польського народу

26 грудня 2019 року у відділі літератури іноземними мовами відбулась презентація «Українська мати польського народу», яка була присвячена 90-річчю з дня народження Анни Валентинович.

Комп’ютерні курси для бібліотечних працівників

26 грудня 2019 р. в РТЦ «Бібліоміст» ЖОУНБ імені Олега Ольжича завершився курс «Комп’ютерна грамотність для працівників бібліотеки».