Бібліофест – 2019

30 вересня 2019 року в РТЦ «Бібліоміст» КЗ «ОУНБ імені О. Ольжича» Житомирської обласної ради до Всесвітнього дня бібліотек для учнів 2-го класу гімназії № 23 було проведено відеовікторину «Книгу читай, казковий настрій май».

Під час відеовікторини дітки поділилися на дві команди: перша команда - «Книжечка, друга команда - «Малинка». Учасники брали активну участь у заході, відповідаючи на всі запитання. На щастя, перемогу отримала дружба, і за це всі учасники відеовікторини отримали маленькі подарунки та переглянули казковий мультфільм «Аладдін», в основі якого історії про Аладдіна та чарівну лампу зі збірки "Казок тисячі й однієї ночі".

Джафар, підступний візир султана Аґраби, сподівається проникнути в печеру чудес, де зберігається чарівна лампа з зачарованим джином. Для цього йому потрібна допомога вуличного волоцюги Аладдіна, Джафар відправляє юнака в печеру. Однак Аладдін сам викликає джина і намагається використовувати його магію, щоб видати себе за принца і одружитися на принцесі Жасмін.

Бажання збуваються, не зважаючи ні на що, адже головне – надіятись та вірити в себе, так як це роблять дітки, які кожного разу з великим захопленням переглядають повчальні мультфільми.