«БІБЛІОФЕСТ - 2019»

Мультимедійний тематичний журнал

1 жовтня 2019 року студенти гірничо-екологічного факультету Житомирської політехніки груп РР-46 та ГГ-25 (куратори  Колодій М.А. та Ковалевич Л.А.) були запрошені відділом читальних зал ЖОУНБ ім. О. Ольжича на захід «Читач в епоху цифрових технологій», присвячений  Всеукраїнському дню бібліотек.

На зустрічі йшла розмова про те, що в нинішньому суспільстві зменшується кількість часу, який діти і дорослі проводять із книжкою в руках. Присутніх познайомили з найновішим масштабним дослідженням читацької аудиторії України (інтерес до читання, мотивація, інтенсивність, використання електронних пристроїв). Відповіді, поради та пояснення на запитання, чому наше майбутнє залежить від читання, чому відмовитися від читання, означає, відмовитися від програми вдосконалення мозку, як завдяки читанню  стати успішним і ефективним – прозвучали від фахівців різних галузей, письменників, бізнесменів зі сторінок мультимедійного журналу …

Показати свої знання, ерудицію і  кмітливість студентам дала можливість участь в інтелект-вікторині, присвяченій книзі, яка проводилась в кінці заходу..

Ми сподіваємося, що студенти побачили те, що ми прагнули показати – позитивну мотивацію до читання і зробили висновок, що читати  модно і цікаво, а в бібліотеці можна знайти і  книгу, і інформацію, і спілкування, і дозвілля.