Пізнавально-розважальна година «Мультакадемія»

Ще з дитинства хороброю та відважною має бути кожна дитина на нашій планеті, не боятися і не лякатися життєвих труднощів, вміти постояти за себе та за своїх друзів.

1 жовтня 2019 року в РТЦ «Бібліоміст» КЗ «ОУНБ імені О. Ольжича» Житомирської обласної ради продовжила свою роботу пізнавально-розвожальна година «Мультакадемія», під час якої продемонстровано мультфільм «Гноми вдома» для учнів 1-го класу гімназії № 23.

Дівчинка на ім’я Хлоя разом з батьками переїжає у новий будинок. Власне не такий він і новий – це старий маєток, у кожному кутку якого можна знайти щось таємниче і цікаве. Найдивовижніше з побаченого – безліч фігурок садових гномів, які чомусь зберігаються не на подвір’ї, а у самому будинку. Коли ніхто з людей не бачить, вони оживають. Головна місія цих безстрашних воїнів – протистояти появі у світі людей безжальних істот та ненажер Троггів, які прагнуть заволодіти людським світом. І оскільки Хлоя вже посвячена у тонкощі цієї одвічної боротьби, то вона, разом зі своїм новим другом Ліамом, береться допомагати хоробрим гномам захищати світ від Троггів ...

Дітки завжди приходять до нас з радістю та усмішками на обличчях та із захопленням переглядають пізнавальні мультфільми.