Новини

"Скарби" бібліотеки для студентів

Місяць першокурсника в бібліотеці

Наша бібліотека традиційно проводить «Місяць першокурсника». Так і в цьому році, з 16 вересня по 16 жовтня, студенти всіх рівнів акредитації мали змогу отримати низку послуг,

«Мінерол» в бібліотеці

Зустріч з Л.М. Борисенко

16 жовтня 2019 року у відділі виробничої літератури пройшла зустріч з Борисенко Л. М., академіком міжнародної академії екології, зав. кафедри дієтології європейського інституту досліджень і просвітництва (Ганновер, Німеччина), доктором сільськогосподарських наук, хіміком-технологом та лікарем-стоматологом Нагурним В. А.

До 150-річчя Климентія Шептицького

9 жовтня 2019р у актовій залі бібліотеки за ініціативи управління культури та туризму Житомирської облдержадміністрації та сприяння Житомирського протопресвітерства Української Греко-Католицької Церкви і організаційного комітету 150-річчя о.Климентія Шептицького.

Пізнавально-розважальна година «Мультакадемія»

В холодні осінні дні 07 та 08 жовтня 2019 р. наші учні 1-го, 2-го та 3-го класів гімназії № 23 завітали до РТЦ «Бібліоміст» КЗ «ОУНБ імені О. Ольжича» Житомирської обласної ради на пізнавально-розважальну годину «Мультакадемія».

«Літературні новинки»

Зйомки  проекту для ранкового ефіру «Ранок на каналі «UA: Житомир» в    бібліотеці.

8 жовтня 2019 року у відділі літератури з мистецтва бібліотеки пройшли зйомки  проекту «Літературні новинки» Ранок на каналі «UA: Житомир».

"Революція здоров’я" у бібліотеці

У відділі спеціалізованої медичної літератури 8 жовтня 2019 р. розпочалася "Революція здоров'я", в рамках проекту під керівництвом професійного фахівця - Яблонського Сергія, керівника ГО «Стиль життя – здоров’я».